GTCA28-231M-R20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA28-231M-R20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCA28-231M-R20
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 230V 20% 20KA THROUGH HOLE
Arkusze danych: 1.GTCA28-231M-R20.pdf2.GTCA28-231M-R20.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCA28-231M-R20
Part Number GTCA28-231M-R20 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 230V 20% 20KA THROUGH HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87779 pcs Arkusz danych 1.GTCA28-231M-R20.pdf2.GTCA28-231M-R20.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 230V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Axial Cylinder Inne nazwy RF1833-000
Liczba Polaków 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 20000A (20kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) ±20% 2 Pole Through Hole