GTCA26-301M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-301M-R05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCA26-301M-R05
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 300V 20% 5KA THROUGH HOLE
Arkusze danych: 1.GTCA26-301M-R05.pdf2.GTCA26-301M-R05.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCA26-301M-R05
Part Number GTCA26-301M-R05 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 300V 20% 5KA THROUGH HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68021 pcs Arkusz danych 1.GTCA26-301M-R05.pdf2.GTCA26-301M-R05.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 300V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Axial Cylinder Inne nazwy RF3486-000
Liczba Polaków 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 5000A (5kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 300V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole