GTCA25-501M-R02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA25-501M-R02 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCA25-501M-R02
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 500V 20% 2.5KA THROUGH HOLE
Arkusze danych: 1.GTCA25-501M-R02.pdf2.GTCA25-501M-R02.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCA25-501M-R02
Part Number GTCA25-501M-R02 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 500V 20% 2.5KA THROUGH HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89914 pcs Arkusz danych 1.GTCA25-501M-R02.pdf2.GTCA25-501M-R02.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 500V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Axial Cylinder Inne nazwy RF2425-000
Liczba Polaków 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 2500A (2.5kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 500V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Through Hole