16R090BPR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16R090BPR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 16R090BPR
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL
Arkusze danych: 16R090BPR.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 16R090BPR
Part Number 16R090BPR Producent Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 292233 pcs Arkusz danych 16R090BPR.pdf
Napięcie - Max 16V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 1.2s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Seria POLY-FUSE®, USBR
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 180 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 70 mOhms
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy 16R090BPR-ND
F5542TB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Główny odstęp 0.201" (5.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.480" (12.20mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 1.8A Obecny - Max 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 900mA Zatwierdzenia cURus, TUV