0TLS040.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0TLS040.T
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 40A 170VDC
Arkusze danych: 0TLS040.T.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0TLS040.T
Part Number 0TLS040.T Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 40A 170VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5790 pcs Arkusz danych 0TLS040.T.pdf
Napięcie znamionowe - DC 170V Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)
Seria POWR-GARD® TLS Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy TLS 40A
TLS040
TLS040.T
TLS40
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ bezpiecznika Cartridge cechy -
Aktualna ocena 40A Klasa -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 100kA Zatwierdzenia CE, UR
Aplikacje Telecom
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
0TLS040.TXV
0TLS040.TXV
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND
Na stanie: 6581 pcs
Pobieranie: 0TLS040.TXV.pdf
RFQ
0TLS040.TXLB
0TLS040.TXLB
Opis: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC CYLINDR
Na stanie: 4931 pcs
Pobieranie: 0TLS040.TXLB.pdf
RFQ
0TLS040.TXMB
0TLS040.TXMB
Pobieranie: 0TLS040.TXMB.pdf
0TLS040.TXL
0TLS040.TXL
Pobieranie: 0TLS040.TXL.pdf
0TLS035.TXMB
0TLS035.TXMB
Opis: FUSE CRTRDGE 35A 170VDC RAD BEND
Pobieranie: 0TLS035.TXMB.pdf
0TLS035.TXLS
0TLS035.TXLS
Pobieranie: 0TLS035.TXLS.pdf
0TLS040.TXLS
0TLS040.TXLS