0SPF025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF025.T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0SPF025.T
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG
Arkusze danych: 0SPF025.T.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0SPF025.T
Part Number 0SPF025.T Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12905 pcs Arkusz danych 0SPF025.T.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1kV Rozmiar / Wymiar 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Seria POWR-GARD® SPF Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Inne nazwy 0SPF025T
F3517
SPF025
SPF25
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ bezpiecznika Cartridge cechy -
Odporność na zimno DC 0.00353 Ohms Aktualna ocena 25A