0RLS225.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0RLS225.X
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CRTRDGE 225A 600VAC CYLINDR
Arkusze danych: 0RLS225.X.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 0RLS225.X
Part Number 0RLS225.X Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 225A 600VAC CYLINDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5153 pcs Arkusz danych 0RLS225.X.pdf
Napięcie znamionowe - AC 600V Rozmiar / Wymiar 2.594" Dia x 7.878" L (65.90mm x 200.10mm)
Seria POWR-GARD® RLS Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case Cylindrical, Blade Terminals
Inne nazwy RLS225
RLS225.X
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Aktualna ocena 225A