0NLS015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0NLS015.T
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Arkusze danych: 0NLS015.T.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0NLS015.T
Part Number 0NLS015.T Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7449 pcs Arkusz danych 0NLS015.T.pdf
Napięcie znamionowe - DC 500V Napięcie znamionowe - AC 600V
Rozmiar / Wymiar 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Seria POWR-GARD® NLS
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case Cartridge, Non-Standard Inne nazwy NLS 15
NLS015
NLS015.T
NLS15
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Aktualna ocena 15A