0MIN010.ZXPRO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0MIN010.ZXPRO
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
Arkusze danych: 0MIN010.ZXPRO.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0MIN010.ZXPRO
Part Number 0MIN010.ZXPRO Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6935 pcs Arkusz danych 0MIN010.ZXPRO.pdf
Napięcie znamionowe - DC 32V Napięcie znamionowe - AC 32V
Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Seria MINI®
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case Blade, Miniature Inne nazwy 0MIN010ZXPRO
MIN010.ZXPRO
MIN010ZXPRO
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Automotive
Aktualna ocena 10A Kolor Red