0JLS070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0JLS070.V
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
Arkusze danych: 0JLS070.V.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0JLS070.V
Part Number 0JLS070.V Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1485 pcs Arkusz danych 0JLS070.V.pdf
Napięcie znamionowe - AC 600V Rozmiar / Wymiar 1.000" Dia x 2.626" L (25.40mm x 66.70mm)
Seria POWR-GARD® JLS Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case Cylindrical, Blade Terminals
Inne nazwy JLS 70
JLS070
JLS070.V
JLS70
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ bezpiecznika Cartridge cechy -
Aktualna ocena 70A Klasa J