0CNN040.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0CNN040.V Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0CNN040.V
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE STRIP 40A 125VAC/48VDC BOLT
Arkusze danych: 1.0CNN040.V.pdf2.0CNN040.V.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0CNN040.V
Part Number 0CNN040.V Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE STRIP 40A 125VAC/48VDC BOLT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4121 pcs Arkusz danych 1.0CNN040.V.pdf2.0CNN040.V.pdf
Napięcie znamionowe - DC 48V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rozmiar / Wymiar - Seria POWR-GARD® CNN
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Inne nazwy CNN 40
CNN040
CNN040.V
CNN40
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Fuse Strip
cechy Indicating Aktualna ocena 40A