0217.080MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.080MXEP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0217.080MXEP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: 1.0217.080MXEP.pdf2.0217.080MXEP.pdf3.0217.080MXEP.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0217.080MXEP
Part Number 0217.080MXEP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66741 pcs Arkusz danych 1.0217.080MXEP.pdf2.0217.080MXEP.pdf3.0217.080MXEP.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Seria 217 Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Inne nazwy 217.080XEP temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.00083 Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 7.89 Ohms Aktualna ocena 80mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A