E3004S.44.86
General CableGeneral Cable
E3004S.44.86 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E3004S.44.86
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE 4COND 22AWG NATURAL 2500'
Arkusze danych: E3004S.44.86.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 385 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E3004S.44.86
Part Number E3004S.44.86 Producent General Cable
Opis CABLE 4COND 22AWG NATURAL 2500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 385 pcs Arkusz danych E3004S.44.86.pdf
wire Gauge 22 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Alarm, Security, Sound Tarcza Rodzaj -
Tarcza Materiał - Tarcza Coverage -
Seria - oceny ASTM B-3
temperatura robocza 0°C ~ 75°C Liczba żył 4
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 2500' (762.0m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Natural Jacket (izolacji) Grubość 0.0150" (0.381mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum Jacket (izolacji) Średnica 0.139" (3.53mm)
cechy - szczegółowy opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 2500' (762.0m)