E2534S.41.03
General CableGeneral Cable
General Cable
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E2534S.41.03
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE 4COND 14AWG RED SHLD 100'
Arkusze danych: E2534S.41.03.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E2534S.41.03
Part Number E2534S.41.03 Producent General Cable
Opis CABLE 4COND 14AWG RED SHLD 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1057 pcs Arkusz danych E2534S.41.03.pdf
wire Gauge 14 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Alarm, Safety Tarcza Rodzaj Foil
Tarcza Materiał Flexfoil® Tarcza Coverage 100%
Seria - oceny ASTM B-3
Inne nazwy CE2534R-41-100 temperatura robocza -20°C ~ 75°C
Liczba żył 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 100.0' (30.5m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Red Jacket (izolacji) Grubość 0.0150" (0.381mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.253" (6.43mm)
cechy Drain Wire, Rip Cord szczegółowy opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Red 14 AWG Foil 100.0' (30.5m)