E1506S.41.03
General CableGeneral Cable
General Cable
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E1506S.41.03
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE 6COND 18AWG RED 1000'
Arkusze danych: E1506S.41.03.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 289 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E1506S.41.03
Part Number E1506S.41.03 Producent General Cable
Opis CABLE 6COND 18AWG RED 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 289 pcs Arkusz danych E1506S.41.03.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Alarm, Safety Tarcza Rodzaj -
Tarcza Materiał - Tarcza Coverage -
Seria - oceny ASTM B-3
temperatura robocza -20°C ~ 75°C Liczba żył 6
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 1000.0' (304.8m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Red Jacket (izolacji) Grubość 0.0150" (0.381mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.210" (5.33mm)
cechy Rip Cord szczegółowy opis 6 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG 1000.0' (304.8m)