E1504S.25.06
General CableGeneral Cable
General Cable
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E1504S.25.06
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE 4COND 18AWG GREEN 500'
Arkusze danych: E1504S.25.06.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E1504S.25.06
Part Number E1504S.25.06 Producent General Cable
Opis CABLE 4COND 18AWG GREEN 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1142 pcs Arkusz danych E1504S.25.06.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Alarm, Safety Tarcza Rodzaj -
Tarcza Materiał - Tarcza Coverage -
Seria - oceny ASTM B-3
temperatura robocza -20°C ~ 75°C Liczba żył 4
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 500.0' (152.4m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Green Jacket (izolacji) Grubość 0.0150" (0.381mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.175" (4.45mm)
cechy Rip Cord szczegółowy opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Green 18 AWG 500.0' (152.4m)