C7602A.21.02
General CableGeneral Cable
C7602A.21.02 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C7602A.21.02
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000'
Arkusze danych: C7602A.21.02.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C7602A.21.02
Part Number C7602A.21.02 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2180 pcs Arkusz danych C7602A.21.02.pdf
wire Gauge 22 AWG Napięcie 1000V
Seria MIL-W-76B, 7602A oceny ASTM B-33
temperatura robocza -12°C ~ 90°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Długość 1000.0' (304.8m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki White
Jacket (izolacji) Grubość 0.016" (0.41mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.062" (1.57mm) cechy -
szczegółowy opis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 White 1000V 1000.0' (304.8m) dyrygent Strand 7/30