C2117A.12.05
General CableGeneral Cable
C2117A.12.05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2117A.12.05
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP SOLID 22AWG YELLOW 100'
Arkusze danych: C2117A.12.05.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2117A.12.05
Part Number C2117A.12.05 Producent General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 22AWG YELLOW 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6623 pcs Arkusz danych C2117A.12.05.pdf
wire Gauge 22 AWG Napięcie 600V
Seria 2117A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2117-12-05
C2117A-12-05
C2117Y-100
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 100.0' (30.5m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Yellow
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.089" (2.26mm) cechy -
szczegółowy opis 22 AWG Hook-Up Wire Solid Yellow 600V 100.0' (30.5m) dyrygent Strand Solid