C2107A.41.10
General CableGeneral Cable
C2107A.41.10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2107A.41.10
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 10AWG GRAY 1000'
Arkusze danych: C2107A.41.10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 155 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 155 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2107A.41.10
Part Number C2107A.41.10 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 10AWG GRAY 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 155 pcs Arkusz danych C2107A.41.10.pdf
wire Gauge 10 AWG Napięcie 600V
Seria 2107A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2107.41.10
C2107S-1000
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 1000.0' (304.8m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Gray
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.184" (4.67mm) cechy -
szczegółowy opis 10 AWG Hook-Up Wire 105/30 Gray 600V 1000.0' (304.8m) dyrygent Strand 105/30