C2106A.21.06
General CableGeneral Cable
C2106A.21.06 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2106A.21.06
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 1000'
Arkusze danych: C2106A.21.06.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 374 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2106A.21.06
Part Number C2106A.21.06 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 374 pcs Arkusz danych C2106A.21.06.pdf
wire Gauge 12 AWG Napięcie 600V
Seria 2106A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2106-21-06
C2106.21.06
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 1000.0' (304.8m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Green Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.160" (4.06mm)
cechy - szczegółowy opis 12 AWG Hook-Up Wire 65/30 Green 600V 1000.0' (304.8m)