C2105A.12.04
General CableGeneral Cable
C2105A.12.04 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2105A.12.04
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 14AWG ORANGE 100'
Arkusze danych: C2105A.12.04.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2105A.12.04
Part Number C2105A.12.04 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 14AWG ORANGE 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2563 pcs Arkusz danych C2105A.12.04.pdf
wire Gauge 14 AWG Napięcie 600V
Seria 2105A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2105.12.04
C2105A-100
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 100.0' (30.5m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Orange
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.141" (3.58mm) cechy -
szczegółowy opis 14 AWG Hook-Up Wire 41/30 Orange 600V 100.0' (30.5m) dyrygent Strand 41/30