C2104A.21.07
General CableGeneral Cable
C2104A.21.07 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2104A.21.07
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 16AWG BLUE 1000'
Arkusze danych: C2104A.21.07.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 409 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2104A.21.07
Part Number C2104A.21.07 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 16AWG BLUE 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 409 pcs Arkusz danych C2104A.21.07.pdf
wire Gauge 16 AWG Napięcie 600V
Seria 2104A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2104-21-07
C2104A-21-07
C2104A.21.07-ND
C2104L-1000
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 1000.0' (304.8m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Blue
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.124" (3.15mm) cechy -
szczegółowy opis 16 AWG Hook-Up Wire 26/30 Blue 600V 1000.0' (304.8m) dyrygent Strand 26/30