C2103A.21.07
General CableGeneral Cable
C2103A.21.07 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2103A.21.07
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Arkusze danych: C2103A.21.07.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 531 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2103A.21.07
Part Number C2103A.21.07 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 531 pcs Arkusz danych C2103A.21.07.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 600V
Seria 2103A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2103-21-07
C2103A-21-07
C2103A.21.07-ND
C2103L-1000
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 1000.0' (304.8m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Blue
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.112" (2.84mm) cechy -
szczegółowy opis 18 AWG Hook-Up Wire 16/30 Blue 600V 1000.0' (304.8m) dyrygent Strand 16/30