C2102A.93.04
General CableGeneral Cable
C2102A.93.04 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2102A.93.04
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 20AWG 600V ORG 50'
Arkusze danych: C2102A.93.04.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje C2102A.93.04
Part Number C2102A.93.04 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 20AWG 600V ORG 50' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8661 pcs Arkusz danych C2102A.93.04.pdf
wire Gauge 20 AWG Napięcie 600V
Seria 2102A oceny UL Style 1015, ASTM B-33
Inne nazwy C2102A-50 temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 50.00' (15.24m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Orange
Jacket (izolacji) Grubość 0.032" (0.81mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.102" (2.59mm) cechy -
szczegółowy opis 20 AWG Hook-Up Wire 10/30 Orange 600V 50.00' (15.24m) dyrygent Strand 10/30