C2101A.21.06
General CableGeneral Cable
C2101A.21.06 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2101A.21.06
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000'
Arkusze danych: C2101A.21.06.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 579 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2101A.21.06
Part Number C2101A.21.06 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 579 pcs Arkusz danych C2101A.21.06.pdf
wire Gauge 22 AWG Napięcie 600V
Seria 2101A oceny UL Style 1015, ASTM B-33