C2040A.12.04
General CableGeneral Cable
C2040A.12.04 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C2040A.12.04
Producent / marka: General Cable
Opis produktu HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 100'
Arkusze danych: C2040A.12.04.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C2040A.12.04
Part Number C2040A.12.04 Producent General Cable
Opis HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4076 pcs Arkusz danych C2040A.12.04.pdf
wire Gauge 20 AWG Napięcie 300V
Seria 2040A oceny UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Inne nazwy C2040-12-04
C2040A-100
C2040A-12-04
temperatura robocza -20°C ~ 105°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 100.0' (30.5m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Orange
Jacket (izolacji) Grubość 0.016" (0.41mm) Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (izolacji) Średnica 0.070" (1.78mm) cechy -
szczegółowy opis 20 AWG Hook-Up Wire 10/30 Orange 300V 100.0' (30.5m) dyrygent Strand 10/30