C1358.21.19
General CableGeneral Cable
C1358.21.19 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1358.21.19
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE SPEAKER 2COND 16AWG 1000'
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 584 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1358.21.19
Part Number C1358.21.19 Producent General Cable
Opis CABLE SPEAKER 2COND 16AWG 1000' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 584 pcs Arkusz danych
wire Gauge 16 AWG Napięcie 120V
Długość 1000.0' (304.8m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Purple Jacket (izolacji) Grubość 0.0200" (0.508mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.210" (5.33mm)
cechy - szczegółowy opis 2 Conductor Speaker Cable Purple 16 AWG 1000.0' (304.8m)