C1357.18.01
General CableGeneral Cable
C1357.18.01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1357.18.01
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE SPEAKER 2COND 18AWG 500'
Arkusze danych:
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1357.18.01
Part Number C1357.18.01 Producent General Cable
Opis CABLE SPEAKER 2COND 18AWG 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1996 pcs Arkusz danych
wire Gauge 18 AWG Napięcie 120V
Stosowanie Audio-Video, Home Tarcza Rodzaj -
Tarcza Materiał - Tarcza Coverage -
Seria - oceny -
temperatura robocza - Liczba żył 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 500.0' (152.4m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Black Jacket (izolacji) Grubość 0.0200" (0.508mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.181" (4.60mm)
cechy - szczegółowy opis 2 Conductor Speaker Cable Black 18 AWG 500.0' (152.4m)