C1318.18.03
General CableGeneral Cable
C1318.18.03 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C1318.18.03
Producent / marka: General Cable
Opis produktu TEST LEAD 18AWG 10KV RED 500'
Arkusze danych: C1318.18.03.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C1318.18.03
Part Number C1318.18.03 Producent General Cable
Opis TEST LEAD 18AWG 10KV RED 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1300 pcs Arkusz danych C1318.18.03.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 10kV
Seria 1318 oceny ASTM B-33
temperatura robocza -20°C ~ 60°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Długość 500.0' (152.4m)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Kolor koszulki Red
Jacket (izolacji) Grubość 0.088" (2.24mm) Jacket (izolacji) Materiał Rubber
Jacket (izolacji) Średnica 0.230" (5.84mm) cechy -
szczegółowy opis 18 AWG Test Lead Wire 65/36 Red 10kV 500.0' (152.4m) dyrygent Strand 65/36