C0584A.38.10
General CableGeneral Cable
General Cable
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0584A.38.10
Producent / marka: General Cable
Opis produktu MULTI-PAIR 4COND 18AWG SHLD 500'
Arkusze danych: C0584A.38.10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 222 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0584A.38.10
Part Number C0584A.38.10 Producent General Cable
Opis MULTI-PAIR 4COND 18AWG SHLD 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 222 pcs Arkusz danych C0584A.38.10.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Communication, Control Tarcza Rodzaj Foil
Tarcza Materiał Flexfoil® Tarcza Coverage 100%
Seria - oceny ASTM B-33
temperatura robocza -20°C ~ 105°C Liczba żył 4 (2 Pair Twisted)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 500.0' (152.4m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Gray Jacket (izolacji) Grubość 0.0420" (1.067mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.380" (9.65mm)
cechy Drain Wire szczegółowy opis 4 (2 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Gray 18 AWG Foil 500.0' (152.4m)