C0436A.18.10
General CableGeneral Cable
C0436A.18.10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0436A.18.10
Producent / marka: General Cable
Opis produktu CABLE 3COND 18AWG GRAY 500'
Arkusze danych: C0436A.18.10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 685 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0436A.18.10
Part Number C0436A.18.10 Producent General Cable
Opis CABLE 3COND 18AWG GRAY 500' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 685 pcs Arkusz danych C0436A.18.10.pdf
wire Gauge 18 AWG Napięcie 300V
Stosowanie Communication, Control Tarcza Rodzaj -
Tarcza Materiał - Tarcza Coverage -
Seria - oceny ASTM B-33
temperatura robocza -20°C ~ 105°C Liczba żył 3
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 500.0' (152.4m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Gray Jacket (izolacji) Grubość 0.0370" (0.940mm)
Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (izolacji) Średnica 0.237" (6.02mm)
cechy - szczegółowy opis 3 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG 500.0' (152.4m)