IND045XW
GE Critical PowerGE Critical Power
IND045XW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IND045XW
Producent / marka: GE Critical Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3-18V 45W
Arkusze danych: IND045XW.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IND045XW
Part Number IND045XW Producent GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 3-18V 45W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9302 pcs Arkusz danych IND045XW.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3 ~ 18 V
Napięcie - Wejście (Min) 19.2V Napięcie - wejściowa (maks) 28.8V
Rodzaj Non-Isolated PoL Module Dostawca urządzeń Pakiet 6-SMD
Rozmiar / Wymiar 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Seria Hornet
Moc (W) 45W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD Module Inne nazwy 1600102906A
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks)
cechy Remote On/Off, OCP Wydajność 95.8%
szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3 ~ 18 V 5A 19.2V - 28.8V Input Obecny - Wyjście (Max) 5A
Funkcje sterowania Enable, Active Low Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
IND080
IND080
Producenci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 0.6-2V 80W
Na stanie: 6107 pcs
Pobieranie: IND080.pdf
RFQ
IND016
IND016
Producenci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 1-5.5V 16.5W
Na stanie: 28674 pcs
Pobieranie: IND016.pdf
RFQ
IND066
IND066
Opis: DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Pobieranie: IND066.pdf
IND072
IND072
Opis: DC DC CONVERTER 0.6-3.3V 66W