EP1600-UTEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
EP1600-UTEZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP1600-UTEZ
Producent / marka: GE Critical Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 52V 1600W
Arkusze danych: EP1600-UTEZ.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 223 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP1600-UTEZ
Part Number EP1600-UTEZ Producent GE Critical Power
Opis AC/DC CONVERTER 52V 1600W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 223 pcs Arkusz danych EP1600-UTEZ.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 52V
Napięcie - Wejście 90 ~ 290 VAC Rodzaj Front End
Rozmiar / Wymiar 8.19" L x 4.57" W x 1.58" H (208.0mm x 116.5mm x 40.2mm) Seria SlimLine
Moc (W) 1600W Inne nazwy 109165610
CC109165610
EP1600UTEZ
temperatura robocza -40°C ~ 75°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Rack Mount Wymagane obciążenie minimalne -
Wydajność 95% szczegółowy opis Front End AC DC Converter 1 Output 52V 20A 90 ~ 290 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 20A Zatwierdzenia CE
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EP1601-9RG
EP1601-9RG
Producenci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER
Na stanie: 144 pcs
Pobieranie: EP1601-9RG.pdf
RFQ
EP15HV
EP15HV
Producenci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER 1.0-16.0PF 1000V HZT
Na stanie: 1216 pcs
Pobieranie: EP15HV.pdf
RFQ
EP1612
EP1612
Producenci: Hammond Manufacturing
Opis: PANEL STEEL 14.2X10.2" WHT
Na stanie: 8506 pcs
Pobieranie: EP1612.pdf
EP1601-9R
EP1601-9R
Producenci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER 24V 192W
Pobieranie: EP1601-9R.pdf
EP1501-9RD
EP1501-9RD
Opis: DC/DC CONVERTER 15V 194W
Na stanie: 129 pcs
Pobieranie: EP1501-9RD.pdf
Opis: PANEL STEEL 14.2X18.2" WHT
Pobieranie: EP1620.pdf
EP15SD
EP15SD
Producenci: Knowles Voltronics
Opis: CAP TRIMMER 0.8-16.0PF 1000V HZT
Pobieranie: EP15SD.pdf
EP14
EP14
Opis: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH
Pobieranie: EP14.pdf
EP1600000000G
EP1600000000G
Producenci: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM
Pobieranie: EP1600000000G.pdf
Opis: TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
Pobieranie: EP1400000000G.pdf
Opis: PANEL STEEL 14.2X14.2" WHT
Opis: TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...