FO2HSKDM24.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FO2HSKDM24.0-T3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FO2HSKDM24.0-T3
Producent / marka: Fox Electronics
Opis produktu OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD
Arkusze danych: FO2HSKDM24.0-T3.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FO2HSKDM24.0-T3
Part Number FO2HSKDM24.0-T3 Producent Fox Electronics
Opis OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74561 pcs Arkusz danych FO2HSKDM24.0-T3.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) Seria F210R
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność HCMOS
Inne nazwy 631-1389-2
F216R-24.000
F216R24000
FO2HSKDM24.0
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 24MHz
szczegółowy opis 24MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4mA