FC4UTCBAF12.0-BAG100
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4UTCBAF12.0-BAG100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FC4UTCBAF12.0-BAG100
Producent / marka: Fox Electronics
Opis produktu CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H
Arkusze danych: FC4UTCBAF12.0-BAG100.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FC4UTCBAF12.0-BAG100
Part Number FC4UTCBAF12.0-BAG100 Producent Fox Electronics
Opis CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 182113 pcs Arkusz danych FC4UTCBAF12.0-BAG100.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Seria HC49ULF oceny -
Opakowania Bulk Package / Case HC-49/U
Inne nazwy 631-1087
FC4UTCBAF12.0
FOXLF120
temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Tryb pracy Fundamental Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) pojemność obciążenia Series
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.530" (13.46mm)
częstotliwość Tolerancja ±30ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 12MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
szczegółowy opis 12MHz ±30ppm Crystal Series 30 Ohms HC-49/U