1523-CASE
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1523-CASE
Producent / marka: Fluke Electronics
Opis produktu CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
Stan magazynowy 205 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1523-CASE
Part Number 1523-CASE Producent Fluke Electronics
Opis CASE 1523/1524 READOUT AND PROBE Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 205 pcs Arkusz danych
Rodzaj Thermometer specyfikacje -
Seria 1523 Inne nazwy 3376533
Do użytku z / Podobne produkty 1523, 1524 Typ akcesorium Carrying Case, Hard
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1523
Producenci: Global Specialties
Opis: DIG WATTMETER 20A TRUE RMS 2600W
Na stanie: 5404 pcs
Pobieranie: 1523.pdf
RFQ
1522NW
1522NW
Producenci: Apex Tool Group
Opis: 1522NW PNEUMATIC CUTTER
Na stanie: 575 pcs
Pobieranie:
RFQ
1523-P1-156
1523-P1-156
Producenci: Fluke Electronics
Opis: BUNDLE 1523 W/CASE 5616 LEMO TO
Na stanie: 26 pcs
Pobieranie:
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CBL SENSOR/ACT 8-POS UNCONFIG
Na stanie: 5055 pcs
Pobieranie: 1523007.pdf
15230
Producenci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BOARD TERM TURRET MINI 50POS
1522W
1522W
Producenci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
Pobieranie: 1522W.pdf
Producenci: Fluke Electronics
Opis: BUNDLE 1523 W/CASE 5627A LEMO TO
Na stanie: 27 pcs
Opis: BUNDLE 1523 W/CASE 5628 LEMO TO
Na stanie: 19 pcs
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RING STUD RETAIN 16-20AWG
1522NB
1522NB
Producenci: Apex Tool Group
Opis: CUTTER SIDE TPRD FULL FLUSH 5"
Na stanie: 447 pcs
Pobieranie: 1522NB.pdf
1522NA
1522NA
Na stanie: 499 pcs
1523-CAL
1523-CAL
Opis: CALIBRATION NVLAP ACCREDITED
Na stanie: 257 pcs
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...