FDA2-R17251QBKT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-R17251QBKT4F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FDA2-R17251QBKT4F
Producent / marka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis produktu FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Arkusze danych:
12 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FDA2-R17251QBKT4F
Part Number FDA2-R17251QBKT4F Producent Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2349 pcs Arkusz danych
Szerokość 51.00mm Waga 2.5 lbs (1.1kg)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 230VAC
Zakończenie 2 Terminals Ciśnienie statyczne 0.787 in H2O (196.0 Pa)
Rozmiar / Wymiar Round - 172mm Dia Seria HPLC, FDA2-R17251
RPM 3300 RPM Moc (W) 26.00W
temperatura robocza -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hałas 61.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Frame Aluminum
Materiał - Blade Steel Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Żywotność @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony IP54 - Dust Protected, Water Resistant cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.110A
Typ łożyska Ball Zatwierdzenia CE, TUV, UL
Przepływ powietrza 270.0 CFM (7.56m³/min)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FDA2-R17251QBKT4F-L
FDA2-R17251QBKT4F-L
Producenci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Na stanie: 1582 pcs
Pobieranie:
RFQ
FDA2-R17251QBKT3F-SF
FDA2-R17251QBKT3F-SF
Na stanie: 1509 pcs
Pobieranie: FDA2-R17251QBKT3F-SF.pdf
RFQ
FDA2-R17251QBKT4F-SF
FDA2-R17251QBKT4F-SF