LXV75-024S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV75-024S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXV75-024S
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A
Arkusze danych: 1.LXV75-024S.pdf2.LXV75-024S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LXV75-024S
Part Number LXV75-024S Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4940 pcs Arkusz danych 1.LXV75-024S.pdf2.LXV75-024S.pdf
Waga 2.1 lbs (952.5g) Napięcie - Wyjście 24V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 264VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 6.58" L x 2.62" W x 1.65" H (167.0mm x 66.5mm x 42.0mm) Seria LXV75
oceny IP67 Moc (W) 75W
Inne nazwy 633-1033 temperatura robocza -35°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy OCP, OTP, OVP, SCP Wydajność 92%
Ściemnianie - szczegółowy opis 3.13A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 3.13A Zatwierdzenia CE, cULus, EN