LXV40-012SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXV40-012SW
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LXV40-012SW
Part Number LXV40-012SW Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 12V 3A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5650 pcs Arkusz danych
Waga 0.662 lb (300.28g) Napięcie - Wyjście 12V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Seria LXV40
oceny IP66 Moc (W) 40W
temperatura robocza -20°C ~ 60°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 84% Ściemnianie -
szczegółowy opis 3A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 3A