LXV300-012SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-012SW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXV300-012SW
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CV AC/DC 12V 23.3A
Arkusze danych: 1.LXV300-012SW.pdf2.LXV300-012SW.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 938 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LXV300-012SW
Part Number LXV300-012SW Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 12V 23.3A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 938 pcs Arkusz danych 1.LXV300-012SW.pdf2.LXV300-012SW.pdf
Waga 3.4 lbs (1.5kg) Napięcie - Wyjście 12V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Seria LXV300
oceny IP67 Moc (W) 300W
Inne nazwy 633-1108
LXV300012SW
temperatura robocza -35°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, OVP, SCP
Wydajność 92% Ściemnianie -
szczegółowy opis 23.3A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 23.3A
Zatwierdzenia CE, cULus, EN
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LXV250-084SW
LXV250-084SW
Producenci: Excelsys Technologies Ltd.
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 84V 2.97A
Na stanie: 998 pcs
Pobieranie: LXV250-084SW.pdf
RFQ
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.08A
Na stanie: 4427 pcs
Pobieranie: LXV26-024SW.pdf
RFQ
LXV300-012S
LXV300-012S
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 12V 25A