LXV150-040SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-040SW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXV150-040SW
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A
Arkusze danych: 1.LXV150-040SW.pdf2.LXV150-040SW.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LXV150-040SW
Part Number LXV150-040SW Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1550 pcs Arkusz danych 1.LXV150-040SW.pdf2.LXV150-040SW.pdf
Waga 2.3 lbs (1kg) Napięcie - Wyjście 40V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Voltage
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Seria LXV150
oceny IP67 Moc (W) 150W
temperatura robocza -35°C ~ 70°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy OCP, OTP, OVP, SCP Wydajność 93%
Ściemnianie - szczegółowy opis 3.75A 40V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 3.75A Zatwierdzenia CE, cULus, EN
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LXV150-040S
LXV150-040S
Producenci: Excelsys Technologies Ltd.
Opis: LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A