LXD85-0450SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD85-0450SW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXD85-0450SW
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CC AC/DC 95-189V
Arkusze danych: 1.LXD85-0450SW.pdf2.LXD85-0450SW.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LXD85-0450SW
Part Number LXD85-0450SW Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 95-189V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1328 pcs Arkusz danych 1.LXD85-0450SW.pdf2.LXD85-0450SW.pdf
Waga 1.7 lbs (771.1g) Napięcie - Wyjście 95 ~ 189 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Seria LXD85
oceny IP67 Moc (W) 85W
Inne nazwy 633-1136
LXD85-0450SW-ND
LXD850450SW
temperatura robocza -35°C ~ 60°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OTP, OVP, SCP
Wydajność 91% Ściemnianie Analog
szczegółowy opis 450mA 95 ~ 189 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 450mA