LXC40-0700SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LXC40-0700SW
Producent / marka: Excelsys Technologies Ltd.
Opis produktu LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LXC40-0700SW
Part Number LXC40-0700SW Producent Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5774 pcs Arkusz danych
Waga 0.662 lb (300.28g) Napięcie - Wyjście 18 ~ 54 V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Seria LXC40
oceny IP66 Moc (W) 40W
temperatura robocza -20°C ~ 60°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, SCP
Wydajność 87% Ściemnianie -
szczegółowy opis 700mA 18 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 700mA