EAST16086GA1
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EAST16086GA1
Producent / marka: Everlight Electronics
Opis produktu LED GREEN CLEAR 2SMD
Arkusze danych: EAST16086GA1.pdf
9000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EAST16086GA1
Part Number EAST16086GA1 Producent Everlight Electronics
Opis LED GREEN CLEAR 2SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 634722 pcs Arkusz danych EAST16086GA1.pdf
Długość fali - Szczyt 518nm Długość fali - dominujący 523nm
Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 3.2V Kąt widzenia 120°
Dostawca urządzeń Pakiet 2-SMD Rozmiar / Wymiar 1.60mm L x 0.80mm W
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Millicandela ocena 270mcd
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Przejrzystość soczewki Clear
Lens Style / rozmiar Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Kolor soczewki Colorless
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość (max) 0.70mm
cechy - szczegółowy opis Green 523nm LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
Obecny - Test 20mA Konfiguracja Standard