EADSS056RA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EADSS056RA2
Producent / marka: Everlight Electronics
Opis produktu 7SEG DISPLAY 1DIGIT RED 0.56" CA
Arkusze danych: EADSS056RA2.pdf
2400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EADSS056RA2
Part Number EADSS056RA2 Producent Everlight Electronics
Opis 7SEG DISPLAY 1DIGIT RED 0.56" CA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62554 pcs Arkusz danych EADSS056RA2.pdf
Długość fali - Szczyt 632nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 2V
Rozmiar / Wymiar 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm) Seria -
Strata mocy (max) 60mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 10-SMD, No Lead Liczba znaków 1
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela ocena 24mcd
Rodzaj wyświetlacza 7-Segment Cyfra / Alpha Rozmiar 0.56" (14.22mm)
szczegółowy opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Obecny - Test 20mA