EADCD056GA4
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EADCD056GA4
Producent / marka: Everlight Electronics
Opis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
Arkusze danych: EADCD056GA4.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EADCD056GA4
Part Number EADCD056GA4 Producent Everlight Electronics
Opis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76807 pcs Arkusz danych EADCD056GA4.pdf
Długość fali - Szczyt 575nm Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 2V
Rozmiar / Wymiar 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) Seria -
Strata mocy (max) 60mW Opakowania Tube
Package / Case 18-DIP (0.600", 15.24mm) Liczba znaków 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela ocena 6.4mcd
Rodzaj wyświetlacza 7-Segment Cyfra / Alpha Rozmiar 0.56" (14.22mm)
szczegółowy opis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Obecny - Test 20mA