UBMC-22.0M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
UBMC-22.0M-01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBMC-22.0M-01
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM
Arkusze danych: UBMC-22.0M-01.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBMC-22.0M-01
Part Number UBMC-22.0M-01 Producent Essentra Components
Opis BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 292588 pcs Arkusz danych UBMC-22.0M-01.pdf
Grubość panelu Pomoc 0.060" ~ 0.090" (1.50mm ~ 2.30mm) Pomoc Średnica otworu -
Seria UBMC Inne nazwy 21075017
RPC2140
UBMC-22.0M-01-ND
UBMC22.0M01
Rodzaj mocowania Snap Lock Grubość płyty montażowe 0.039" ~ 0.090" (1.00mm ~ 2.30mm)
Średnica otworu do montażu 0.187" (4.75mm) 3/16" Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Materiał Nylon Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Długość - Ogólnie 1.252" (31.81mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gospodarstwa Rodzaj Edge Holding cechy Winged
szczegółowy opis Board Support Edge Holding / Snap Lock Nylon 0.866" (22.00mm) Między Nadzorczej Wysokość 0.866" (22.00mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBM-22.0M-01
UBM-22.0M-01
Producenci: Essentra Components
Opis: BRD SPT EDGE HOLD SNAP LOCK 22MM
Na stanie: 286548 pcs
Pobieranie: UBM-22.0M-01.pdf
RFQ
UBM-12.3M-01
UBM-12.3M-01
Opis: BRD SPT EDGE HLD SNAP LCK 12.3MM