RLCBSB-12-01
Essentra ComponentsEssentra Components
RLCBSB-12-01 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RLCBSB-12-01
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 12MM
Arkusze danych: RLCBSB-12-01.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RLCBSB-12-01
Part Number RLCBSB-12-01 Producent Essentra Components
Opis BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 12MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 423682 pcs Arkusz danych RLCBSB-12-01.pdf
Grubość panelu Pomoc - Pomoc Średnica otworu -
Seria RLCBSB Inne nazwy RLCBSB-12-01-ND
RPC4907
Rodzaj mocowania Snap Lock Grubość płyty montażowe 0.020" ~ 0.039" (0.50mm ~ 1.00mm)
Średnica otworu do montażu 0.217" (5.50mm) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Nylon Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Długość - Ogólnie - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gospodarstwa Rodzaj Resting Mount cechy Locking, Reverse Mounting
szczegółowy opis Board Support Resting Mount / Snap Lock Nylon 0.472" (12.00mm) Między Nadzorczej Wysokość 0.472" (12.00mm)