RBF-4-15-16
Essentra ComponentsEssentra Components
RBF-4-15-16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RBF-4-15-16
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu BARBED FASTENER 0.590" NYLON BLK
Arkusze danych: RBF-4-15-16.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RBF-4-15-16
Part Number RBF-4-15-16 Producent Essentra Components
Opis BARBED FASTENER 0.590" NYLON BLK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 661242 pcs Arkusz danych RBF-4-15-16.pdf
Rodzaj Barbed Fastener Seria RBF
Nit Długość 0.590" (14.99mm) Średnica nitu -
Inne nazwy RBF-4-15-16-ND
RPC2892
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Nylon Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica otworu 0.157" (3.99mm)
głowa Wysokość 0.080" (2.03mm) Średnica główki 0.630" (16.00mm)
Grip Range 0.220" ~ 0.420" (5.59mm ~ 10.67mm) cechy -
szczegółowy opis Barbed Fastener 0.220" ~ 0.420" (5.59mm ~ 10.67mm) Grip Range Nylon Kolor Black