GRO175121A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO175121A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GRO175121A
Producent / marka: Essentra Components
Opis produktu GROMMET 1.500" PVC BLACK
Arkusze danych: 1.GRO175121A.pdf2.GRO175121A.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GRO175121A
Part Number GRO175121A Producent Essentra Components
Opis GROMMET 1.500" PVC BLACK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86528 pcs Arkusz danych 1.GRO175121A.pdf2.GRO175121A.pdf
Seria GRO Grubość płyty 0.125" (3.18mm)
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 1.750" (44.45mm) Inne nazwy GRO175121A-ND
RPC4114
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC) Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
cechy Weather Resistant Średnica - Wewnątrz 1.500" (38.10mm)
szczegółowy opis Circular - 1.750" (44.45mm) Grommet 1.500" (38.10mm) Black Kolor Black